Posted by Admin on December 30, 2022
Share
Share

Dzięki umowie dotyczącej Euro 2020 Heineken ma wyłączne prawa do obecności piwa na stadionach, w strefach kibiców i wioskach kibiców podczas turnieju, ekspozycję na boisku LED, prawa cyfrowe, prezentacje Man of the Match, pokazy meczów i prezenty. Kto z nas nie pamięta emocji towarzyszących kibicowaniu ulubionej drużynie? Ekscytacja w czasie rozgrywki i radość ze zwycięstwa, a czasami też złość na przeciwnika. W tym roku w swojej kampanii Heineken będzie zachęcał do wspólnego kibicowania oraz inspirował do solidaryzowania się i wspierania każdej drużyny, niezależnie od preferencji. Każdy mecz to sportowe emocje, które powinny nas łączyć i jednoczyć i w tym mogą dopomóc najnowsze opakowania marki z flagami państw biorących udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2020.

Heineken oficjalnym piwem Euro 2020, kolejna umowa sponsorska z Ligą Mistrzów

W ramach podpisanego w listopadzie 2019 roku kontraktu Heineken ma wyłączne prawa do obecności piwa na stadionach, w strefach kibiców i wioskach kibiców podczas turnieju, ekspozycji LED na boiskach, prezentacji piłkarza meczu (Man of the Match), organizacji pokazów meczów i wiele więcej. Partnerstwo z UEFA EURO 2020 to nie jedyna forma zaangażowania marki w piłkę nożną. Od ponad 25 lat Heineken jest również partnerem najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Europie – UEFA Champions League.

Limitowana edycja Heinekena – UEFA EURO 2020

W tym roku mecze Ligi Mistrzów trwające tradycyjnie przez całą wiosnę zostały wstrzymane przez pandemię w marcu, ale dla wszystkich ważne było, by zawodnicy mogli powrócić na murawę i dokończyć rywalizację tak szybko jak to będzie możliwe. Efektem tych starań jest wznowienie rozgrywek Thomas Rowe Price-udany przedsiębiorca giełdowy i inwestor w sierpniu, kiedy w ciągu 3 tygodni rozegrano zaległe mecze 1/8 finału, wszystkie mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe oraz finał zakończony triumfem Bayern Monachium. Ze względów bezpieczeństwa mecze odbyły się bez udziału publiczności, a my wspieramy odpowiedzialne kibicowanie.

  1. Dzięki temu Heineken ma wyłączne prawo do sprzedaży swojego piwa na stadionach, w strefach i wioskach kibiców w czasie rozgrywek, a także do ekspozycji LED na boiskach, do praw cyfrowych oraz pokazów meczów.
  2. Mamy nadzieję, że nasze nowe opakowania razem z piłkarzami dostarczą wielu piłkarskich emocji – mówi Marlena Krąpiec, Brand Manager Heinekena.
  3. Kto z nas nie pamięta emocji towarzyszących kibicowaniu ulubionej drużynie?
  4. Dzięki umowie dotyczącej Euro 2020 Heineken ma wyłączne prawa do obecności piwa na stadionach, w strefach kibiców i wioskach kibiców podczas turnieju, ekspozycję na boisku LED, prawa cyfrowe, prezentacje Man of the Match, pokazy meczów i prezenty.
  5. W tym roku mecze Ligi Mistrzów trwające tradycyjnie przez całą wiosnę zostały wstrzymane przez pandemię w marcu, ale dla wszystkich ważne było, by zawodnicy mogli powrócić na murawę i dokończyć rywalizację tak szybko jak to będzie możliwe.
  6. To doskonała okazja dla marki aby dotrzeć do ogromnej rzeszy fanów futbolu na starym kontynencie oraz wspierać odpowiedzialną konsumpcję w czasach, gdy mecze odbywają się niemal codziennie.

Paul Pogba odsunął na konferencji butelkę Heinekena

Wiemy, że w tym roku nie możemy już liczyć na Euro 2020, ale w ramach partnerstwa z UEFA Heineken uzyskał status wyłącznego piwnego partnera przesuniętego na czerwiec i lipiec 2021 roku pucharu. Dzięki temu Heineken ma wyłączne prawo do sprzedaży swojego piwa na stadionach, w strefach i wioskach kibiców w czasie rozgrywek, a także Forex Broker FxPro. Przegląd do ekspozycji LED na boiskach, do praw cyfrowych oraz pokazów meczów. Na tę okazję przygotowano opakowania marki z flagami państw biorących udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2020. – Ostanie miesiące to dla nas wszystkich ciężka próba, dlatego w Heinekenie zachęcamy do naprawdę wspólnego kibicowania.

“Zbudować relacje z gościem”. Tajemnica sukcesu znanej hotelowej marki

To doskonała okazja dla marki aby dotrzeć do ogromnej rzeszy fanów futbolu na starym kontynencie oraz wspierać odpowiedzialną konsumpcję w czasach, gdy mecze odbywają się niemal codziennie. Heineken, który od ponad ćwierć wieku jest sponsorem Ligi Mistrzów podpisał nową umowę sponsoringową, na mocy której został oficjalnym partnerem piwnym UEFA Euro 2020. Przedłużono też sponsoring w Lidze Mistrzów UEFA na kolejne trzy lata, od 2021 do 2024 roku.

Mamy nadzieję, że nasze nowe opakowania razem z piłkarzami dostarczą wielu piłkarskich emocji – mówi Marlena Krąpiec, Brand Manager Heinekena. Sam jestem oddanym fanem tego sportu, dlatego kontynuacja współpracy marki Heineken z UEFA cieszy mnie podwójnie. Chociaż sportowe emocje celebrować będziemy głównie w domowym zaciszu, to mam nadzieję, że z Heinekenem w dłoni. Z kolei Liga Europy, która wznowiła mecze 5 sierpnia zyskała nowego sponsora – Heineken 0.0%.

Nie tylko 12+12 gratis. Biedronka i Lidl szaleją z cenami piwa

Na podobny gest zdobył się Cristiano Ronaldo, który w trakcie konferencji prasowej drużyny Portugalii odstawił stojące przed nim butelki Coca-Coli i zaapelował, by pić wodę zamiast słodkiego napoju jednego ze sponsorów mistrzostw. Butelki tego piwa znalazły się na stole Towary rolne: kawa cukier i kakao podczas konferencji prasowej po wygranej Francji nad Niemcami. Gwiazda francuskiej reprezentacji Paul Pogba usunął ze stołu konferencyjnego butelki piwa Heineken. Piłkarz jest pobożnym muzułmaninem, a w tej religii alkohol jest zakazany – informuje Wyborcza.pl.

Solved Cases,​
Happy Faces!​

Symmetry With Every Industry!

Brndaddo has proven time and time again that its versatile solutions fit brands of any industry, regardless of scale.

Our Implementation Experts make sure you are equipped with the brand control that we promise.

BOOK YOUR DEMO NOW